/Files/images/2015-2016_nr/DSC_0003.JPG25.02.2016р. в ДНЗ "Лісова казка" відбулося методичне об'єднання для вихователів середніх груп дошкільних навчальних закладів м.Бровари на тему: "Мовленнєвий розвиток дошкільників: моделювання роботи над змістом казки з використанням методів ТРВЗ". Перед присутніми виступила методист НМЦ управління освіти і науки БМР Туник І.А. Завідувач закладу Савченко Л.А. познайомила з планом роботи методоб'єднання.
Учасникам методоб'єднання було запропоновано переглянути інтегроване заняття з природи, художньої літератури, розвитку мовлення, морального виховання, з використанням ІКТ (інформаційних комунікаційних технологій) на тему: "Роби добро - добре тобі буде". Провела заняття з дітьми середньої групи вихователь Чубирка Д.В. Завдяки анімації твору В.Сухомлинського "Як білочка дятла врятувала", різноманітним іграм, в тому числі - на основі методів ТРВЗ (теорії розвязання винахідницьких завдань) та ІКТ заняття пройшло насичено, динамічно, а головне - цікаво для дітей.
Після перегляду та обговорення заняття вихователь-методист Левковська Г.В. провела для учасників методоб'єднання консультацію "Моделювання роботи над змістом казки з використанням методів ТРВЗ".

Кiлькiсть переглядiв: 84

Коментарi